



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Маківара - сучасний простий тренажер для ефективного відпрацювання ударів спортсменами будь-якого рівня підготовки. Маківара PowerPlay 3040 виготовляється із синтетичної шкіри високого класу з щільним наповнювачем для поглинання потужних ударів. Особливість моделі - можливість тримати маківару двома руками. Дана модель має нову форму верхньої частини, ідеально фіксується застібкою на липучці. Використовувані матеріали і технологія забезпечують виготовлення виробу зносостійкість і довговічність.
Особливості:
- матеріал: синтетична шкіра;
- універсальний розмір;
- колір: чорно-білий.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlay |
| Страна производитель | Пакистан |
| Длина | 40 см |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 16 см |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Мoдель | 3040 |
| Наименование на русском | Макивара PowerPlay 3040 черно-белая PU |
- Цена: 1 844,64 ₴
