




Призначення: боксерські Лапи PowerPlay 3073 призначені для тренувань у боксі, кікбоксингу, карате, тайському боксі, MMA та інших видів єдиноборств.
Лапи ідеально підходять для вдосконалення ударної техніки і комбінованих ударів. Лапи створені для інтенсивних тренувань спортсменів різної кваліфікації.
Опис:
Тренувальні боксерські лапи PowerPlay 3073 виготовлені з високоякісної синтетичної шкіри на основі поліуретану (PU), яка має ідентичну структуру натуральній шкірі. Завдяки чому вони на довгий період зберігають свій вигляд і функціональні властивості.
Поліуретанова шкіра вважається еко-шкірою – вона не викликає алергії у людей. Серед переваг такого матеріалу – стійкість до механічних пошкоджень (не рветься і не дряпається), еластичність, тривалий термін використання.
Зігнута форма цих спортивних снарядів ідеально підходить для вдосконалення навичок ближнього бою, ударів знизу та збоку. Багатошаровий пінний наповнювач відмінно поглинає силу ударів. Ергономічний дизайн забезпечує правильну роботу зап'ясть і захист суглобів від пошкоджень.
Продаються у парі.
Розмір 1шт.: довжина: 20 см ширина: 17 см, товщина: 2 см Вага лапи: 200 гр
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlay |
| Страна производитель | Индия |
| Длина | 20 см |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 см |
| Форма | Гнутая |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 17 см |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN Продукту | 3073025841268 |
| Бренд | PowerPlay |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Материал | Штучна шкіра (PU) |
| Мoдель | 3073 |
| Размер (") | One Size |
| Тип | Прямі лапи |
- Цена: 1 751,50 ₴/пара



