




Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bookopt |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 50 см |
| Жанр | Горный пейзаж |
| Ориентация | Горизонтальная |
| Уровень сложности | 4 |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Bookopt |
| Виготовлено | 2021 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна Реєстрації | Украина |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Размер | 40*50см |
| Склад матеріалу | Полотно+дерев'яна рамка, фарби, пензлики |
| Срок годности | не обмежений |
- Цена: 2 502,06 ₴




