




БІНОКЛЬ COMET 10-60x70 ZOOM HUNTING LR-020
ПРОФЕСІЙНИЙ бінокль з високим регульованим збільшенням (ZOOM).
Дуже міцний, він має гумовий захисний шар, який захищає оптичну систему від пошкоджень
під час випадкового удару або падіння.
Великі лінзи, оптика BK-7 і багатошарові антивідблиски забезпечують чудову видимість на великих.
відстані та найкращу якість зображення навіть при слабкому освітленні та складних погодних умовах.
Бінокль має плавне регулювання масштабу - ZOOM від 10x до 60x.
Управління зумом здійснюється за допомогою важеля на правому окулярі.
У комплект входять: бінокль COMET 10-60x70 LR-020, ковпачки - 4 шт., футляр з ремінцем, серветка для чищення,
ремінець для підвішування бінокля на шию та картонна коробка.
Застосування: астрономія, екскурсії, полювання, спортивні змагання, концерти, вітрильний спорт, гірські тури,
спостереження за птахами для домашнього використання.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Модель: Comet LR-020
Висота [см]: 18,1
Максимальна ширина [см]: 19,5
Збільшення: 10-60x
Внутрішній діаметр лінз об'єктива [мм]: 50
Зовнішній діаметр лінз об’єктива [мм]: 62
Лінійне поле зору: 72 м / 1000 м
Кутове поле зору: 4,1 °
Розташування призм: Порро
Оптичне скло: БК-7
Регулювання фокусу: зовнішнє центральне
Функція ZOOM: Так, важіль на правому окулярі
Антивідбивні покриття: Multi Coated (MC)
Вихід для штатива: так 1/4 ''
Вага [г]: 800
Виробник: Комета
COO (країна походження): КНР
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comet |
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Висота | 1810 мм |
| Максимальна кратність | 60 х |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Фокусна відстань | 100000 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виготовлено | 2022 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м. Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Термін придатності | не обмежений |
- Ціна: 1 999 ₴





