




Термопринтер XP-DT108B від того, хто добре зарекомендував себе Xprinter Для друку на термобумазі або етикетках 50 - 118 мм зі швидкістю до 152 мм/с з штрихкодів, QR кодів, шрифтів, логотипів. Максимальна ширина паперу становить 118 мм. Технологічний процес друку полягає у формуванні зображення на термоголовковому папері. Під дією високої температури утворюється зображення, яке друкується.
Переваги Xprinter:
- Відмінні технічні характеристики — забезпечує високу швидкість друку і чудову якість зображень.
- Значний робочий ресурс. У приладі використовуються якісний термелемент з великим запасом міцності, який забезпечує безперебійну і тривалу експлуатацію обладнання.
- Сумісність з програмами. Термопринтер без проблем синхронізується з програмами автоматизації обліку на базі ОС Windows, включаючи програми, які використовуються оператором « Нова Пошта».
- Компактні габарити. Принтер відрізняється досить скромними розмірами і вагою, для його встановлення не потрібно багато місця.
- Демократична ціна. Як офіційний представник виробника, ми пропонуємо надзвичайно низькі ціни на обладнання.
Потрібна якість? Вибирайте XPRINTER!
Специфікації термопринтера:
| Технологія друку: | Термодрук |
| Роздільність: | 203 dpi |
| Швидкість друку: | 152 мм/с |
| Макс. Ширина друку: | 118 мм |
| Абразивна витривалість термоголовки: | 30 км |
| Мін. Довжина друку: | 10 мм |
| Макс. Довжина друку: | 1778 мм |
| Процесор: | 32-bit CPU |
| Пам' ять: | 8 МБ SDRAM / 8 МБ Flash ROM, Пристрій читання карт SD для розширення флеш-пам'яті, до 4 ГБ |
| Датчики: | датчик прозорості (регульованого); датчик чорної мітки (регульованого); Датчик відкритої кришки |
| Інтерфейс керування: | USB |
| Панель керування: | 1 кнопка подачі і 2 світлодіоди (інкатори) |
| Випромінювання штрих-кодів: |
1D: Code128 ABC, Code128UC, EAN128, Чередання 2 з 5, Код 39, Код 93, EAN-13, EAN-8, EAN-128, Codabar, POSTNET, UPC-A, UPC-E, EAN та UPC 2 (5) цифри, MSI, PLESEY, GS1, DataBar, Китай, ITF14, EAN14, Код 11, TELPEN, ПЛАНЕТА, Код 49, Ідентифікаційні коди Герм, 2D штрих-код: PDF-417, Maxicode, DataMarix, QR-код, Aztec |
| Мови керування: | TSPL, EPL, ZPL, DPL |
| Програма для створення етикетки: | BarTender |
| Драйвери: | Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Linux, Android SDK, iOS SDK |
| Тип матеріалу: | Неперервний папір, папір з зазорою, зігнутий папір, перфорований папір, папір з чорною міткою |
| Мін. Ширина матеріалу: | 50 мм |
| Макс. Ширина матеріалу: | 118 мм |
| Товщина етикетки: | 0,06 - 0,25 мм |
| Діаметр Втулки: | 0 мм (бумаґа встановлюється поза принтером) |
| Робоча температура: | 5°C - +40°C |
| Вологість: | 25 - 85% без конденсації |
| Габарити: | 172 х 120 х 110 мм |
| Вага: | 1,02 кг |
| Цвет: | Чорний |
| Харчування: | Вхід: 100 В ~ 240 B, 50 ~ 60 Гц; Вихід: 24 В, 2,5 А, 60 Ват |
| Гарантія: |
12 місяців |
Комплектація:
- Принтер;
- Блок живлення.
- Кабель харчування;
- Кабель з’ єднання з комп’ ютером;
- Набір КД для створення етикеток.
- Інструкція російською (при бажанні можна відправити на електронну пошту інструкцію українською мовою).
Пакування:
Принтер надійно упакований в оригінальну коробку. У повітряному пакеті є 100% доставки у цілісність та робочий стан.
Перевірка:
Перед надсиланням буде перевірено кожен принтер. Усередині кожного принтера є тестові етикетки друку, зроблені саме з принтера, який надсилається.
Сумісність з усіма популярними програмами для автоматизації:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна вологість | 85 % |
| Максимальна довжина друку | 1778 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна ширина друку | 118 мм |
| Метод друку | Термодрук |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Стан | Новий |
| Тип намотування | зовнішня |
| Тип штрих-коду | інший, 1D, Code 128, 2D, UPC, ITF, PDF, EAN, Code 39, UCC |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.02 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 24 В |
| Споживаний струм | 2.5 А |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 4 299,99 ₴





