
Подарунковий килимок з намальованими позиціями йоги ідеально підходить для вправ на розтяжку, для фітнесу та йоги!
Повний комфорт під час домашніх тренувань? Тепер це можливо!
Тренажерний килимок забезпечує неймовірну стійкість і протиковзні властивості. Завдяки цьому регулярні тренування виходять на найвищий рівень!
Особливості:
-
Займає мінімум місця
-
Товщина всього 0,5 см, але килимок відмінно знижує твердість підлоги
-
Розміри: 173 см х 61 см
-
Фіолетовий колір
-
Знизу укріплений гумою, що забезпечує стабільність і безпеку під час тренувань
-
Модель з унікальним дизайном і відмінною якістю
Регулярні заняття вдома допомагають заспокоїтися, відволіктися від повсякденних обов'язків, зменшують стрес, вносять рівновагу і спокій. Йоги всього світу це доводять! Використовувати килимок для йоги можуть як новачки, так і досвідчені спортсмени. Він також ідеально підходить для пілатесу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Фиолетовый |
| Особенности | Чехол |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 5 мм |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Виготовлено | 2022 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Срок годности | не обмежений |
| Тип | Килимки |
- Цена: 2 194,09 ₴
