


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Просто працюючи рукою, стискаючи в долоні еспендер, ви розвиваєте кісткові суглоби, покращуєте кровообіг і багато іншого. І найцікавіше, що в той же час паралельно можна виконувати інші дії або вправи. Знеохочуючись від такого стресу, можна зменшити стрес і стрес. Основним плюсом є його компактність. Ви можете взяти його з собою навіть просто в кишені. До речі, він працює на твердій металевій пружині, яка ускладнює стиснення в руці. Рукоять ергономічну форму, і це гарантує вам комфорт під час фізичних вправ.
ОСОБЕННОСТИ:
- навантаження регулюється в межах 20-40 кілограмів
- стимулює кісткові суглоби, поліпшує кровообіг
- Звільнення від стресу та напгу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 20 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Опір | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Клещи |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Сила опору: 20-40 кг |
| Матеріал | Пластик, Резіна |
| Застосування | Кістові |
| Розмір | 12 x 2.5 x 20 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 605,64 ₴
