

Резинові петлі від торгової марки SportVida, по праву можна назвати кращими на ринку. Вони виробляються тільки з високоякісного латекса, який не боїться негативних температур, дозволяючи вам тренуватися на вулиці круглий рік і не переживати за свій інвентар. З часом матеріал не пересихає і не стає липким!
Петли SportVida Power Band мають оптимальну довжину - 208 см по колу, це важливий параметр, оскільки використання коротшої петлі негативно впливає на біомеханіку рухів в деяких вправах.
На кожну петлю нанесено два числа, які вказують на силу її опору при різних рівнях розтягування. SportVida Power Band SV-HK0192 має опір у діапазоні від 26 до 36 кг.
Цінності, ефективність і простота тренування з гумовими петлями лежать в основі їхньої популярності. Без них не обходяться спортсмени різних напрямків, тут і воркаут, і кросфіт, і Армспорт, і бодібілдінг, і пауерліфінг, і навіть змішані єдиноборства. Чудова стать, так само як і інвентаря, і службовці таких напрямів, як гімнастика та pole dance, активно використовували ґумові петлі для тренування розтяжки та занять стретчім.
Спрощений вибір аксесуарів є ключем до забезпечення комфорту та безпеки під час фізичних вправ. Створіть домашній спортзал з інвентарем SportVida, Ми допоможемо вам подбати про своє тіло і розвинути здорові звички.
ОСОБЕННОСТИ:
- для домашніх тренувань і занять у спортзалах
- диференціація за кольором в залежності від сили опору
- розмір: 208 х 0.45 х 4.4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 36 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 4.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кільце |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 208 |
| Додаткові характеристики | Сила опору: 26-36 кілограмів |
| Матеріал | Латекс |
| Застосування | Універсальний |
| Розмір | 208 х 4.4 х 0.45 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 1 346,21 ₴
