




Лента-еспандер від польського бренду 4FIZJO Характерною ознакою прогресивного опору є те, що чим сильніше ви розтягнете його, тим сильніший опір. Еластична стрічка проста в застосуванні і використовується для широкого спектру вправ.
Виробництво 100% латекс, що робить його стійким до розриву і пошкодження, навіть під час інтенсивних вправ. Подачі Flat Band мають розмір 200 х 15 см і доступні з різною силою опору. Типова модель має середній опір у діапазоні от 9 до 11 кг.
Користуючись товарами 4FIZJOВи можете бути впевнені, що вибрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.
4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє найбільше уваги якості своєї продукції!
ОСОБЕННОСТИ:
- розмір: 200 х 15 см
- товщина: 0,3 мм
- Сила опору: 9-11 кг
- латекс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 200 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Синій |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Жгут |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Сила опору: 9-11 кг, товщина: 0,3 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Застосування | Універсальний |
| Розмір | 200 х 15 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 222,83 ₴
