




Резінка-еспандер для фітнеса і спорту від польського бренду 4FIZJO Характерною ознакою прогресивного опору є те, що чим сильніше ви розтягнете його, тим сильніший опір. Цей аксесуар є універсальним і дозволяє: збільшити витривалість і силу м'язів, покращити баланс, розширити діапазон рухів і посилити координацію.
Мини петли 4FIZJO виготовлено з 100% латекса, що робить їх стійкими до розриву і пошкоджень, навіть під час інтенсивних вправ. В залежності від сили опору гумки відрізняються кольором. Настанови складаються з 3 еспандерів з різною навантаженням у діапазоні от 5 до 20 кг. Максимальне навантаження виконується при розтягненні у два рази.
Користуючись товарами 4FIZJOВи можете бути впевнені, що вибрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.
4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє найбільше уваги якості своєї продукції!
ОСОБЕННОСТИ:
- розмір: 60 х 5 см
- комплект: 3 гумки
- Сила опору: 5-20 кілограмів
- латекс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 60 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стрічковий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кільце |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Сила опору: 5-10 кілограмів, 10-15 кілограмів, 15-20 кілограмів; Товщина: 0,8 мм, 1 мм, 1,2 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Застосування | Універсальний |
| Розмір | 60 х 5 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 719,69 ₴
