


Спортивний килим від польського бренду 4FIZJO з екологічного матеріалу TPE, Це преміальний продукт. Це є чудовим рішенням для занять їгою, пилатесом, аеробікою, Табатом чи будь - якими іншими фізичними вправами. Він не містить латексу і ПВХ, що робить його ідеальним для людей зі схильністю до алергічних виявів.
Початковий тренувальний килимок 4FIZJO має гарні показники комфорту та безпеки. Матеріал щільний, не розтягується і добре "прилипає" до підлоги. Тому навіть найсприятливіші вправи та вправи можна виконувати впевнено і ефективно на обмеженому просторі. Крім того, звуки від стрибків і динамічних елементів послаблюватимуться.
Користуючись товарами 4FIZJOВи можете бути впевнені, що вибрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.
4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє найбільше уваги якості своєї продукції!
ОСОБЕННОСТИ:
- для домашніх тренувань і занять у спортзалах
- Звукоізоляційні властивості
- Екологічний матеріал
- розмір: 183 х 61 х 0,6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 980 г |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Звукоізольовані властивості |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 2 109,44 ₴
