




Дитячий намет Tipi Від польського бренду Springos - це ідеальне доповнення для дитячої кімнати, а в сонячні літні дні її можна розмістити в саду або на терасі. Така хатка допоможе дитині розвивати уяву під час гри з братами, сестрами, друзями або батьками. Дитячий вігвам допоможе вам урізноманітнювати свої звички. Наприклад, читання книжок здобуде новий колір, і дитина зможе більше часу присвячувати цій справі.
Виробництво повністю фабричне, виготовляється в Польщі, що гарантує дбайливість і турботу при виборі матеріалів. Каркас зроблений з твердої соснове дерево. Хлопчаста тканина Завдяки добрему циркуляції повітря під час ігор та відпочинку всередині. Матрас наповнений силіконовий пух, м'який і комфортний. Бічна панель Рулонна шторка, яку можна закривати під час денного сну. До комплекту включено дві подушки 33 x 33 см на яких діти зможуть розслабитися розповідаючи історії або вигадуючи нові ігри.
Палатка надзвичайно універсальна, підходить для дітей різного віку. Буде ідеальний подарунок на дні народження, на свята чи на будь - які інші випадки.
ОСОБЕННОСТИ:
- розмір: 120 x 100 см
- Висота каркаса: 160 см
- у комплекті матрац і дві подушки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Намет |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | У комплекті матрац і дві подушки |
| Кількість людей | 3 |
| Матеріали | Дерево, блощиця |
| Розміри | 120 x 100 x 160 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 2 850 ₴





