




Трюкова самокат від польського бренду SportVida може їздити вулицями і пандусах, одночасно ковзати по всій дорозі, ніби це єдине для чого він був створений! Цільна конструкція з фіксованою висотою руля, робить самокат стійким до високих навантажень.
Кожен елемент у цьому самокаті вказує на його агресивність і готовність до екстремальних поїздок! Стальна вилка з всильним двигуном пов’язана з легкою алюмінієвою декою. Поліуретанові колеса діаметром 110 мм в парі з високошвидкісними підшипниками ABEC 9 Вони забезпечують добру плавність ходу. Задня колія обладнано сталевим гальмом Flex Fender.
Якщо ви шукаєте надійний і могутній трюк самокат на який можна покластися в будь-який час і будь-якому місці, тоді SportVida Stunt Hulk - Ідеальний вибір!
ОСОБЕННОСТИ:
- Висота руля від землі: 85 см
- затискач: 4 болти
- розмір деки: 50 x 11 см
- колеса: PU 110 88A
- підшипники: ABEC 9
- дека повністю покрита абразивною стрічкою
- максимальне навантаження: 100 кілограмів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | від 8 років |
| Колеса | PU 110 мм 88A |
| Складна конструкція | Без конструктивної конструкції |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гальма | Штампний сталевий задній гальма |
- Ціна: 4 198 ₴





