




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична дошка від польського бренду SportVida, яка допоможе у завоюванні бетонних джунглів у неповторному стилі! Її переваги можна віднести до відмінної маневреності, стійкості та ліпших ходових рис.
Сейтборд Dark Fly Для міського катання використовують різні форми поверхонь, стрибків з обертанням та інших трюків. Гру виготовлено з 9 шарів Шпона має подвійний загин, а верхню частину наклеєного наклейка - гриптейп, що нагадує наждачний папір. Її основна функція - покращення зчеплення і управління. Качеські компоненти можуть легко запустити Райдерам-новічам. Крім того, його зовнішній вигляд чіпляє свою оригінальність і красу, демонструючи вуличний характер.
ОСОБЕННОСТИ:
- дека: шпон китайського клена, 9 шарів
- розмір деки: 79 х 20 см
- колеса: PU 54 х 36 мм 92A
- підшипники: ABEC 9
- Надпрочна алюмінієва підвіска
- максимальне навантаження: 100 кілограмів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2850 г |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр коліс | 52 мм |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 36 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс, мм | 52 |
| Довжина, см | 79 |
| Особливості декі | 9-ті шарний китайський клен |
| Подшипники | ABEC 9 |
| Стать | Для дівчат, для хлопчиків |
| Розмір деки | 31" х 8" |
| Розмір коліс | 52 х 36 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Форма декі | Подвійний кінець |
| Ширина см | 20 |
- Ціна: 3 239 ₴


