




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Олд скупкий круїзер від польського бренду SportVidaДобре підходить для скейт-серфінгу і карвінга з бетонних джунглів. Його переваги можна віднести до відмінних маневрів, стійкості, а також ліпших ходових рис.
Сейтборд Abstract Red призначено для міського катання, колеса тверді 92А підтримують добре зчеплення і дозволяють ефективно гальмувати. Гру виготовлено з 9 шарів шопона, має гладкий, вогнений профіль, що робить дошку передбачуваною. На верхню частину наклеєного наклейка - гриптейп, на вигляд як наждачний папір. Її основна функція - покращення зчеплення і управління. Качеські компоненти можуть легко запустити Райдерам-новічам. Його зовнішній вигляд чіпляє свою оригінальність і красу.
ОСОБЕННОСТИ:
- дека: шпон китайського клена, 9 шарів
- розмір деки: 61 x 15 см
- колеса: PU 50 х 30 мм 92A
- підшипники: ABEC 5
- Надпрочна підвіска PVC
- максимальне навантаження: 20 кілограмів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2150 г |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр коліс | 50 мм |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал деки | Клен |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Товщина коліс | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр коліс, мм | 50 |
| Довжина, см | 61 |
| Особливості декі | 9-ті шарний китайський клен |
| Подшипники | ABEC 5 |
| Стать | Для дівчат, для хлопчиків |
| Розмір деки | 24" х 5.9" |
| Розмір коліс | 50 х 30 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Форма декі | Подвійний кінець |
| Ширина см | 15 |
- Ціна: 1 485 ₴


