




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний килимок (каремат) від польського бренду SportVida Виготовлення з м’якого вспененого матеріалу XPE, характеризується чудовими амортизуючими і теплоізоляційними властивостями, не всмоктує вологи, не піддається дії морської води, довговічний, гігієнічно і екологічно безпечний. Каремат легко звертається і практинний під час транспортування.
Рекомендується використовувати туристів, мисливці, рибалки, спортсмени для занять фітнесом або йогою на свіжому повітрі. килимок SportVida Також підготуйтеся для відпочинку на природі, пляжі, під час кемппінгу або для будь - якої іншої мети.
ОСОБЕННОСТИ:
- текст: XPE
- двошарова структура
- розмір: 180 х 50 х 1 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 345 г |
| Довжина | 180 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | XPE |
| Колір | Блакитний/ Жовтий |
| Тип | Проста |
| Розмір | 180 х 50 х 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | У комплекті ремінь для транспортування |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 1 021 ₴
