




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надаємо можливість кожному свідомому українцю продемонструвати свою громадянську позицію, підтримати незламний дух нації та наблизити перемогу!
- Кожен справжній українець повинен мати при собі частину своєї країни, щоб не забувати дім.
- Прапор України з Гербом на паличці з присоскою підійде для проведення мітингів, акцій, рекламних компаній, дитячих та шкільних свят.
- Прапор виготовлено з двох смуг однакового розміру з поліестеру блакитного та жовтого кольорів. Загальний розмір 14х21 см.
- Надійні шви та насичені кольори тканини забезпечують строк експлуатації від 1 року і більше.
- Також прапорець на липучці легко можна розмістити в автомобіль на вітрове чи лобове скло.
- Сувеніри та подарунки з українською символікою завжди будуть нагадувати про ваших близьких та друзів як в Україні, так і за кордоном.
Важливо: На фотографії зображено реалістичне фото прапорців.
Характеристики:
- Довжина - 21 см, ширина - 14 см
- Матеріал флагштока - пластик
- Особливості: з присоскою
- Силіконова присоска
- Реальне фото товару
- Колір: Блакитно-жовтий
- Принт: Герб
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bookopt |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Настольный |
| Длина | 21 см |
| Материал | Полиэстер |
| Материал флагштока | Пластик |
| Особенности | Присоска |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Государственная |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 14 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Виготовлено | 2022 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Назначение | Автомобильные |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Размер (") | 14*21 см |
| Склад матеріалу | Поліестер |
| Срок годности | не обмежений |
- Цена: 119 ₴
