



Описание
Характеристики
Информация для заказа
SportVida 100 x 80 см SV-JN0005 - модель являє собою підвісне крісло-гамак із вбудованою поперечною планкою завдовжки 80 см, що дає змогу закріпити його на стелі, балках, гілках дерев тощо. Велика кількість підвісних линв, що з'єднують полотно гамака з поперечною планкою, дадуть змогу оптимально розподілити навантаження, забезпечуючи непередаване відчуття легкості.
Матеріал з якого виготовлений гамак - натуральна бавовна із поліестером, характеризується високою міцністю, стійкістю до температурних перепадів та вологи. Гамак є простим в монтажі та не займає багато місця при транспортуванні. Завдяки своїй компакності його можна брати з собою всюди, наприклад, в поїздку, на пляж тощо.
ОСОБЛИВОСТІ:
- розміри полотна: 100 х 80 см
- довжина планки: 80 см
- матеріал: бавовна із поліестером
- максимальне навантаження: 120 кг
- легко складається
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SportVida |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг г |
| Вид | Гамаки |
| Гарантія | 14 днів |
| Цвет | Різнобарвний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал конструкции | Бавовна із поліестером |
| Размер | 100 x 80 см |
- Цена: 850 ₴
