




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трюковий самокат SportVida Rampage SV-WO0008 Black/White чудово підійде як початківцям, так і досвідченим райдерам. У самоката легка та міцна алюмінієва рама, 3-х шарова дека. На задньому колесі встановлено сталевий тормоз Flex brake. Надійний 3-х болтовий хомут і міцна сталева вилка відповідають за безпеку райдера під час виконання стрибків і трюків.
Самокат SportVida Rampage SV-WO0008 Black/White сконструйований з якісних комплектуючих, має легку цілісну конструкцію.
ОСОБЛИВОСТІ:
- кермо: BMX Steel T-Bar, посилене
- висота керма від землі: 82 см
- затиск: потрійний
- матеріал деки: авіаційний алюміній
- розмір деки: 10.5 х 48 см
- колеса: PU 100 мм 88A з алюмінієвими маточинами
- підшипники: ABEC 7 Carbon
- дека повністю покрита абразивною стрічкою
- максимальне навантаження: 100 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SportVida |
| Тип | Трюковый |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг г |
| Возраст | Від 8 років |
| Тормоз | Штампований сталевий задній тормоз |
| Колеса | PU 100 мм 88A |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
- Цена: 2 150 ₴

