




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пляжна парасолька від польського бренду Springos захистить від прямих сонячних променів під час відпочинку на свіжому повітрі. Її можна використовувати не тільки на пляжі, але і під час пікніка, в горах або просто встановити в саду, щоб отримати затінену ділянку в потрібному місці.
Діаметр парасольки становить 160 см. Купол розділений на 8 секцій та підсилений сталевими спицями. Механізм складання/розкладання інтуїтивно зрозумілий та легкий у використанні. Парасолька доповнена загостреним наконечником, тому її можна встановити в пісок або ґрунт без додаткових підставок. Вона компактно складається і не займає багато місця в багажнику під час транспортування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- діаметр: 160 см
- регулювання висоти: 110-160 см
- діаметр стійки: 20 мм
- довжина в складеному вигляді: 90 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Разные цвета |
| Вариант установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Тип зонта по назначению | пляжный, садовый |
| Механизм раскрывания купола | полуавтомат |
| Тип стойки зонта | центральная |
| Количество куполов в конструкции | 1 шт |
| Габаритные размеры зонта | |
| Диаметр купола зонта | 1.6 м |
| Длина купола зонта | 1.6 м |
| Ширина купола зонта | 1.6 м |
| Высота зонта в сложенном виде | 0.9 м |
| Высота зонта в разложенном виде | 1.6 м |
| Диаметр стойки зонта | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.98 кг г |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Діаметр купола: 160 см, Довжина стійки: 110-160 см, Довжина в складеному вигляді: 90 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість спиць купола | 8 шт. |
| Материал | Метал, Пластик, Нейлон |
| Противомоскитная сетка | Нет |
| Підставка парасольки | Не передбачено |
| Розміри | ø 160 см |
| Тип | Пляжні парасольки |
| Форма купола | Кругла |
- Цена: 650 ₴





