




Пляжна парасолька-тент від польського бренду Springos захистить від прямих сонячних променів під час відпочинку на свіжому повітрі навіть у вітряну погоду. Її можна використовувати не тільки на пляжі, але і під час пікніка, в горах або просто встановити в саду, щоб отримати затінену ділянку в потрібному місці.
Парасолька має дуже цікаву форму, стійка в центральній частині регулюється по довжині в межах 140-220 см, завдяки цьому змінюється висота купола від 130 до 155 см. Також в конструкції передбачені бокові стінки, які можна зафіксувати до землі. У верхній частині купола розташований повітряний клапан, який забезпечує хорошу циркуляцію повітря всередині. Парасолька компактно складається в чохол та не займає багато місця під час транспортування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- діаметр: 180 см (без бокових стінок)
- довжина стійки: 140-220 см
- довжина в складеному вигляді: 125 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Тип зонта по назначению | садовый, пляжный |
| Механизм раскрывания купола | полуавтомат |
| Тип стойки зонта | центральная |
| Количество куполов в конструкции | 1 шт |
| Габаритные размеры зонта | |
| Диаметр купола зонта | 1.8 м |
| Длина купола зонта | 1.8 м |
| Ширина купола зонта | 1.8 м |
| Высота зонта в сложенном виде | 1 м |
| Высота зонта в разложенном виде | 1.8 м |
| Диаметр стойки зонта | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг г |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Діаметр купола: 180 см, Довжина стійки: 140-210 см, Довжина в складеному вигляді: 125 см |
| Цвет | Голубий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість спиць купола | 8 шт. |
| Материал | Метал, Пластик, Нейлон |
| Противомоскитная сетка | Нет |
| Підставка парасольки | Не передбачено |
| Розміри | ø 180 см |
| Тип | Пляжні парасольки |
| Форма купола | Кругла |
- Цена: 1 650 ₴





