




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стаціонарна парасолька від польського бренду Springos - популярний аксесуар для облаштування зони відпочинку в саду або на терасі. Завдяки спеціальній кутовій конструкції, стійка розташована збоку, таким чином затінений простір можна використовувати повною мірою.
Діаметр парасолі становить 270 см. Купол розділений на 6 секцій та підсилений спицями зі сталевого профілю. Механізм складання/розкладання інтуїтивно зрозумілий та легкий у використанні. Підставка має продуману форму з видовженою до центру опорою, що виключає можливість випадкового перекидання парасолі.
ОСОБЛИВОСТІ:
- діаметр: 270 см
- висота: 290 см
- діаметр стійки: 38 мм
- довжина опори: 100 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Цвет | Бежевый |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.8 кг г |
| Вариант установки | Напольный |
| Высота зонта в разложенном виде | 2.9 м |
| Высота зонта в сложенном виде | 2.9 м |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина купола зонта | 2.7 м |
| Додаткові характеристики | Діаметр купола: 270 см, Довжина стійки: 290 см |
| Диаметр купола зонта | 2.7 м |
| Диаметр стойки зонта | 38 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Количество куполов в конструкции | 1 шт. |
| Кількість спиць купола | 6 шт. |
| Материал | Метал, Пластик, Нейлон |
| Механизм раскрывания купола | полуавтомат |
| Противомоскитная сетка | Нет |
| Підставка парасольки | Хрестовина |
| Розміри | ø 270 см |
| Тип | Садові парасольки |
| Тип зонта по назначению | пляжный, садовый |
| Тип стойки зонта | Бокова |
| Форма купола | Кругла |
| Ширина купола зонта | 2.7 м |
- Цена: 3 550 ₴





