




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сидячий гамак від польського бренду Springos дарує відчуття свободи, ідеальний для всіх хто цінує якість та комфорт. До переваг даної моделі можна віднести: елегантний дизайн, використання натуральних матеріалів при виробництві (бавовна, дерево) та наявні у комплекті дві подушки.
Полотно розміром 130 x 100 см виконано з бавовни та поліестеру (65/35%), має чудову повітропроникність. Гамак міцний та характеризується високою стійкістю до зміни погодних умов. Перекладина довжиною 100 см дає змогу рівномірно розподілити навантаження на конструкцію. Гамак легкий та компактний у складеному вигляді, тому його завжди можна взяти із собою у подорож чи відпустку та приємно проводити час на свіжому повітрі!
ОСОБЛИВОСТІ:
- розміри полотна: 130 x 100 см
- матеріал: бавовна та поліестер (65/35%)
- максимальне навантаження: 150 кг
- дерев'яна перекладина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Длина ложа | 1300 мм |
| Страна производитель | Польша |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал ложа | хлопок |
| Состояние | Новое |
| Тип гамака | Одноместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.15 кг г |
| Вид | Гамаки |
| Гарантія | 14 днів |
| Цвет | Різнобарвний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Матеріал каркаса | Натуральне дерево |
| Материал конструкции | Бавовна та поліестер (65/35%) |
| Размер | 130 x 100 |
| Чохол для зберігання і транспортування | Нет |
- Цена: 1 399 ₴

