




Гірлянда бахрома від польського бренду Springos - невід'ємний атрибут новорічних свят! Стане ідеальною прикрасою вашого будинку, балкона чи під'їзду, а тепле біле свічення створює незрівнянну магічну атмосферу та різдвяний настрій. Всього доступно 8 режимів роботи, а керувати ними можна віддалено через пульт управління!
Світлодіодну гірлянду можна використовувати як ззовні, так і в приміщенні. Окрім того, її можна об'єднувати у набори (до 3 штук), завдяки герметичним з'єднанням з класом захисту IP44. Довжина освітлювальної частини складає 12 м, додатково провід живлення має довжину близько 2.5 м. Бахрома розміщена на відстані 28 см одна від одної, довжина її складає 40, 50 та 60 см. Світлодіодні лампочки є водонепроникними, розміщені на міцному мідному проводі Ø 1.3 мм, стійкому до низьких температур.
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із гірляндами Springos!
ОСОБЛИВОСТІ:
- довжина освітлювальної частини: 12 м
- довжина проводу живлення: 2.5 м
- кількість лампочок: 300 штук
- 8 програм роботи + пульт управління
- свічення: тепле біле
- живлення: 220-240 В
- сертифікати CE та RoHS
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Длина шнура питания | 2.5 м |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ламп | 300 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Классическая |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Бахрома (Icicle-light) |
| Высота | 600 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Источник питания | Мережа 220 В |
| Источник света | Світлодіодний |
| Длина | 145000 |
| Довжина проводу з лампами | 12 м |
| Загальна довжина гірлянди | 14.5 м |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Кольорова гама | Теплий білий |
| Колір проводу | Білий |
| Колір свічення | Теплий білий |
| Контроллер | З контролером |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість джерел світла, шт | 300 |
| Количество цветов | 1 |
| Кількість режимів свічення | 8 |
| Количество светодиодов | 300 |
| Материал проволоки | Каучук |
| Можливість з'єднання гірлянд | Є |
| Напруга, В | 220 В, 240 В |
| Назначение | На двері, На дерево, На будинок, На камін, На дах, На сходи, На вікно, На фасад |
| Стиль | Классический |
| Тип | Вуличні, Внутрішні |
| Форма насадки | Класична |
| Особенности | Морозостійкі |
- Цена: 2 549,85 ₴





