




Міський самокат від польського виробника SportVida модель SV-MС0002 чудово підійде для дорослих та дітей від 6 років. Він має безліч переваг, а тому запросто стане вам найкращим другом, з яким можна відправитись на приємну прогулянку парком чи доїхати до роботи/школи!
Основа самоката - рама, виготовлена з алюмінію, завдяки чому його вага складає всього 4.25 кг, а максимальне навантаження до 100 кг. Висота керма регулюється у трьох положеннях від 77 до 91 см, а сам процес займає лічені секунди. Поліуретанові колеса із діаметром 200 мм у зв'язці з швидкісними підшипниками ABEC 7 забезпечують хороший розгін та без проблем поглинають всі нерівності дороги.
Модель SportVida SV-MC0002 оснащена ручним гальмом. Класичний ножний тормоз також залишився на місці. Виробник передбачив ще багато приємних бонусів на додаток до перелічених вище: це підніжка, ергономічні гріпси, складання/розкладання однією кнопкою, система захисту від випадкового розкладання.
Таким чином компанія SportVida підносить нам, як ми звикли вважати дитячий транспорт, у зовсім не дитячій обгортці. А тому покупка даного самоката стане чудовим подарунком для всієї сім'ї!
ОСОБЛИВОСТІ:
- висота керма: 77-91 см
- матеріал рами: алюміній
- колеса: PU 200 мм
- підшипники: ABEC 7
- максимальне навантаження: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Висота рульової стійки | 91 см |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Особливості | Підніжка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.25 г |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років , 17 років, 18 років |
| Гальмо | Ножне, ручне |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Підніжка, Ергономічні гріпси, Складання/розкладання однією кнопкою, Система захисту від випадкового розкладання |
| Колеса | PU 200 мм |
| Конструкція | Складна |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
- Ціна: 3 250 ₴


