




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спонс для нанесення макіяжу Beauty Blender
Спеціальний спонаж для нанесення тонального засобу або іншої косметики яйцеподібної форми, з одним загостреним, а іншим округленим кінцем.
Така форма створює ідеальний доступ до всіх частин обличчя, у тому числі внутрішніх кутків очей, крил носа, ямочок на підборідці тощо. М'яка текстура схожа за відчуттям на замк або оксамит, при цьому латекса в ньому немає, а значить немає ніяких чужих запахів і не викликає алергії

Перед тим як використовувати Спонс Beauty Blender, слід змочити у воді. Степінь віджиму можна регулювати щільність нанесення. Вологіший спонаж робить тон тон більш тон і зменшує споживання продукту.
Для спорожнення позичок використовують спеціальний інструмент шампунь, або рідке мило.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Копія |
- Ціна: 78,67 ₴



