




Інвертор автомобільний UKC 1000Вт. Перетворювач напруги 24/220 – альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі.
Автомобільний перетворювач напруги 24/220 UKC, потужністю 1000 Вт – пристрій, призначений для підключення та використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефону, різної відео та аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожах автомобілем, прогулянках на катері, в гаражі, на дачі та в аварійних ситуаціях. Як джерело напруги ±24 можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові і сонячні генератори.
На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, розетка електроприладів, тумблер включення. Охолодження інвертора є постійним і здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу. Там же знаходяться клеми для підключення кабелю від акумулятора.
Характеристики:
• Вхідна напруга DC: 24V;
• Напруга на виході: 220 V;
• Номінальна потужність: 1000W; (заявлена виробником)
• Пікова потужність: 1000W;
• Частота на виході: 50±2%;
• Форма вихідного сигналу – ступінчаста апроксимація синусоїди
• ККД 90%;
• Температура довкілля: -10...+50С;
• Розміри: 95 мм х 55 мм х 19 мм
• Вага: 0.7 кг
• Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву.
При використанні більше 200W радимо підключати на пряму, а не через прикурювач!
Комплектація:
• Інвертор 1000W;
• Комплект дротів для підключення від акумулятора;
• Інструкція англ. мовою.
Потужність, зазначена виробником, нами вона не тестувалася.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Допустима потужність, Вт | 1000 |
| Захист | Від перевантажень|Від короткого замикання |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Номінальна потужність, Вт | 1000 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 24 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Підключення пристрою | До акумулятора автомобіля |
| Технічний стан | справне |
| Тип монтажу | Зовнішній |
- Ціна: 2 345,35 ₴
