




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний мультитул для ремонту всього. Включає в набір кілька видів викруток, гайкових ключів, шестигранників. Легко поміщається в будь-якій сумці або кишені. Необхідний під рукою при будь-якій неполадці в дорозі та на відміну від інших інструментів, має максимальну компактність і великий функціонал. Зроблений із міцного та стійкого матеріалу та розрахований на різні типи неполадок та навантаження.
Характеристики:
- Розмір: 6,5x6,5x 0,9 см;
- Колір: чорний;
- Висока якість, міцний матеріал;
- Зручний для користування та зберігання
Інструментарій:
- 1 плоска викрутка;
- 1 хрестова викрутка;
- Відкривачка для пляшок;
- Гайковий ключ 3,4,5,6,7,8 мм
- Шестигранників 6,7,8,9,10,11,12,14 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Кількість інструментів | 18 шт. |
| Конфігурація | Гайковий ключ, Шестигранний ключ, Викрутка |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Ключі у тримачі |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 99 ₴



