



Перетворювач авто (інвертор) UKC 24V-220V 300W постійного струму в змінний струм 220В/50Гц можна використовувати для заряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякої аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів.
Інвертор UKC 300W призначений для перетворення електрики з 24В на 220В. Дозволяється підключати навантаження до 300 Вт. Корпус виготовлений із алюмінію, з тильного боку є вентилятор для охолодження. У передній частині перетворювача UKC 300W знаходяться: кнопка вкл/викл, вихід USB з напругою 5В, розетка та світлові індикатори режимів роботи. Перетворювач, можливо підключити через прикурювач автомобіля, а також безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Застосовується перетворювач: в автомобілі, катері, сонячних та вітрових електрогенераторах, для аварійної роботи та ін.
Характеристики:
Напруга на виході: 220 В;
Номінальна потужність: 300 Вт;
Максимальна потужність (30 хвилин): 300 Вт;
Пікова потужність: 300 Вт;
Частота на виході: 50±2%;
Форма вихідного сигналу - ступінчаста апроксимація синусоїди;
ККД: 90%;
Температура довкілля: -10...+50°С;
Температурний захист;
Охолодження вентилятором;
Захист від короткого замикання;
Захист від перевантаження;
Звуковий сигнал при низькій вхідній напрузі;
Вимкнення при низькій вхідній та вихідній напрузі;
Розмір: 142х97х53 мм;
Комплектація:
- Інвертор 300W;
- Комплект проводів для підключення від акумулятора та прикурювача
Потужність, зазначена виробником, нами вона не тестувалася.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Допустима потужність, Вт | 300 |
| Захист | Від перевантажень|Від короткого замикання |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Номінальна потужність, Вт | 300 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 24 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Підключення пристрою | До акумулятора автомобіля |
| Технічний стан | справне |
| Тип монтажу | Зовнішній |
- Ціна: 1 349,25 ₴
