




UKC SD319 Full HD Three cameras, унікальний автомобільний відеорегістратор з трьома камерами.
Особливості відеорегістратора UKC SD319:
- Три камери: основна ширококутна 170 ° Full HD камера, 120 градусів камера салону, і R-камера заднього виду;
- Великий 4-дюймовий LCD дисплей;
- Циклічний запис;
- Датчик руху;
- G-сенсор;
- Допомога при парковці;
- Підтримка карт пам' яті до 32 ГБ;
- Зручний монтаж
UKC SD319 має три камери, а саме, одну основну-фронтальну камеру, другу камеру-призначену для знімання салону автомобіля і R-камеру заднього виду для допомоги при паркуванні або їзді заднім ходом. Знаходження трьох камер робить цю модель майже унікальним рішенням для водіїв, що здійснюють перевезення, як пасажирів, так і різних товарів.
|
Кількість камер |
3 |
|
Чіпсет |
Ambarella (70CPU) |
|
Активація запису |
Автоматично при включенні Після натискання аварійної кнопки При виявленні руху |
|
Сенсор |
CMOS |
|
Максимальна роздільна здатність відео |
HD (1280x720), Full HF (інтерполяція) |
|
Частота відео |
30 кд/с |
|
Формат відео |
MOV |
|
Об’ єктив, фокусна відстань |
F2.0 |
|
Об’ єктив, кут огляду |
170 ° |
|
Інфрачервоне підсвічування |
Є |
|
Запис аудіо |
Да |
|
Екран |
4.0" LCD |
|
Живлення |
12 В 24 В |
|
Порти та роз'єми |
AV-IN miniUSB |
|
Друкувати інформацію в відео |
Дата Час |
|
Циклічний запис |
Да |
|
Інші функції та технології |
HDR |
|
Зйомка фото |
5 Мп |
|
Діапазон робочих температур |
От -10 до +50 °С |
|
Розміри |
108 х 77 х 32 мм |
|
Комплектація |
Відеореєстратор, автомобільний зарядний пристрій, кріплення на скло, R-камера, кабель, інструкція |
|
Колір |
Чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Датчик удару | Є |
| Кількість камер | 3 |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Наявність GPS | Ні |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Тип матриці | CMOS |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Додаткові характеристики | |
| Аварійний запис | Так |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | mini USB |
| Меню російською | Так |
| Кут огляду | 170 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Технічний стан | справне |
- Ціна: 2 058,71 ₴




