




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коврик виготовлений з м’якого матеріалу ПВХ завтовшки 4 мм, стійкого до зносу. Коврик ідеально підходить для всіх фізичних вправ, у тому числі йога, пілатес та фітнес. Коврик легкий у транспорті і збереженні. Він також характеризується низькою вагою та високою гнучкістю.
ОСОБЕННОСТИ:
- для домашніх тренувань і занять у спортзалах
- можна використовувати на вулиці
- полівінілхлорид
- розмір: 173 х 61 х 0,4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 900 г |
| Довжина | 173 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Нескупченна поверхня |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 513,97 ₴




