

Масажний ролик від польського виробника 4FIZJO призначена для людей, які ведуть активний спосіб життя, спортсменів і кросфітерів. Його ребра активно впливають на м’язові волокна, знімаючи гіпертонус і покращуючи гнучкість і гнучкість м’язів.
Основа відео 4FIZJO - Вґрунтований каркас з ABS пластику покрито піноматеріалом EVA, що гарантує безпеку під час фізичних вправ. Він не має чужих запахів, стійкий до вологи і простий у догляді, за що був високо оцінений спеціалістами, професійними спортсменами і реабілітологами. Заняття з ролером 4FIZJO Позитивно впливає на загальний стан м’язових волокон, які формують гнучкість тіла і належну поставу.
Користуючись товарами 4FIZJOВи можете бути впевнені, що вибрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.
4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє найбільше уваги якості своєї продукції!
ОСОБЕННОСТИ:
- розмір: 45 x 15 см
- каркас з ABS пластику
- покриття: піноматеріал EVA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | EVA піна |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик для йоги |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 45 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Товщина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 696,63 ₴
