




Преміум килимок для тренування від польського бренду 4FIZJO зроблена з амортизуючого матеріалу NBR або синтетичного каучуку. Цей матеріал забезпечує ідеальне зчеплення з поверхнею, а килимок залишається стійким під час фізичних вправ і не ковзає по поверхні.
Особливості килимків NBR: м’які і приємні на дотик, не електруються, немає неприємного запаху, водонепроникні, легкі в догляді. У комплекті до кожного спортивного килима поставляється ремінь-стінка, що полегшує його зберігання і транспортування.
Користуючись товарами 4FIZJOВи можете бути впевнені, що вибрали високоякісний виріб. Перед запуском у масове виробництво, тестові екземпляри піддаються ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.
4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє найбільше уваги якості своєї продукції!
ОСОБЕННОСТИ:
- для домашніх тренувань і занять у спортзалах
- синтетичний каучук (NBR)
- ремінь у комплекті
- розмір: 180 х 60 х 1.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1140 г |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Каучук |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | У комплекті ремінь для транспортування |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 1 183,47 ₴
