




Масажний ролик від польського бренду Springos - це сучасний інструмент для проведення дієвого самосажу. Ролер дуже добре розслаблює м’язи після фізичних навантажень, зменшує стрес і напруження після важких трудових буднів. Регулярні заняття з ним поліпшують кровообіг і сприяють насиченню киснем м’язові тканини, що пришвидшує процес відновлення.
Ролік має класичні розміри - 33 x 14 смВнутрішній каркас зроблений з міцного каркаса ABS пластику і покрито Піноматеріал EVA, Завдяки чому Міцність валика середняУ той же час ребриста структура робить масаж більш інтенсивним. Ефективність цього аксесуара доведено провідними фахівцями, він доступний і не потребує спеціальних навичок для застосування. Рекомендується для домашнього або комерційного використання, у тому числі для реабілітаційних цілей.
ОСОБЕННОСТИ:
- довжина: 33 см
- діаметр: 14 см
- каркас з ABS пластику
- покриття: піноматеріал EVA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | EVA піна |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик для йоги |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 33 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Товщина | 14 см |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 575,77 ₴




