




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний килим від польського бренду Springos виготовлений з матеріалу TPE Високої якості не містить латекса і ПВХ. Ідеально підходить для занять фітнесом, йогою, пилатесом, силовими та реабілітаційними вправами.
За своїми характеристиками килимок може задовольнити потреби найдешевших спортсменів. Товщина 6 мм Залагодять достатній комфорт і ізоляцію під час тренувань вдома або в спортивних залах. Матеріал гнучкий і водночас має високу міцність, щоденне згинання, зберігання і транспортування не деформують його. Коврик добре фіксується на поверхні, отже не буде ковзати при виконанні динамічних вправ. Додатковим привілеєм є те, що він не поглинає вологу, і тому тримати її в чистоті дуже легко!
ОСОБЕННОСТИ:
- для домашніх тренувань і занять у спортзалах
- не поглинає вологу
- розмір: 183 х 61 х 0,6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 800 г |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Звукоізольовані властивості |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 925,97 ₴




