




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний килим від польського бренду Springos - це основний інвентар для занять фітнесом, йогой, пилатесом або реабілітаційними вправами. Завершений високоякісним матеріалом NBR або синтетичний каучук. Товщина килимка оптимальна для захисту лікті і коліна від синців при твердій поверхні.
Матеріал еластичний і приємний на дотик, який не викликає роздратування шкіри, завдяки чому вправи стають комфортними і безпечними. Корисні для тренувального килимка Springos Також слід віднести невелику вагу, гігієнічність виробів і наявність ременя-стяжки у комплекті, що значно полегшує зберігання і транспортування мату.
ОСОБЕННОСТИ:
- матеріали NBR (синтетичний каучук)
- розмір: 183 х 61 х 1 см
- вага: 0,95 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 950 г |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | Каучук |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Додаткові характеристики | Нескупченна поверхня |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 1 275,14 ₴





