




Шезлонг від польського бренду Springos Тоді ви зможете насолоджуватися сонячними днями на свіжому повітрі. Качельні матеріали та надійна конструкція роблять його ідеальним розв'язанням для саду або приватного будинку, тераси, а також готель, спа-сасонів або зони відпочинку біля басейнів.
Виробництво повністю фабричне, Виготовляється в Польщі, що гарантує дбайливість і турботу при виборі матеріалів. Каркас зроблений з високоякісної деревини бука і розрахований на навантаження до 120 кілограмівВсі елементи відшліфувані і заокруглені, що надає шезлонгу естетично привабливого вигляду. За допомогою спеціальної системи складування твердий і водонепроникний, її легко зняти для чистки або заміни. Для максимального комфорту, спинка має 3 сходи нахилу.
Крижак компактно складається/розкладається за лічені секунди, і без проблем вміщається в багажник авто, що дозволяє подорожувати з комфортом.
ОСОБЕННОСТИ:
- товщина планки: 3.1 см
- вага: 4.2 кг
- розмір у складі: 58 x 124 см
- максимальне навантаження: 120 кілограмів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 58 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бордовий |
| Тип | Складаний |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | Механізм регулювання становища |
| Вид | Шезлонги |
| Додаткові характеристики | Товщина планки: 3.1 см Барабан: бук |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Подушка- підголовок | Ні. |
| Матеріал конструкції | Текстіль |
| Декоративна подушка | 0 Штука. |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Колір (відтінок) меблів | Бордовий |
| Довжина, см | 124 |
| Комплектація підлокотників | Ні. |
- Ціна: 1 601 ₴





