




Шезлонг від польського бренду Springos дозволить насолоджуватись сонячними днями на свіжому повітрі. Якісні матеріали та надійна конструкція роблять його ідеальним рішенням для саду або приватного будинку, тераси, а також готелів, спа-салонів чи зони відпочинку біля басейнів.
Виріб повністю фабричний, виготовляється у Польщі, що гарантує ретельність та турботу при виборі матеріалів. Каркас виконаний із високоякісної деревини бука та розрахований на навантаження до 120 кілограмів. Всі елементи відшліфовані та заокруглені, що додає шезлонгу естетично привабливого вигляду. Полотно для сидіння міцне та водонепроникне, завдяки спеціальній системі складання його легко зняти для чистки чи заміни. Для максимального комфорту, спинка має 3 ступені нахилу.
Лежак компактно складається/розкладається за лічені секунди та без проблем поміщається в багажник авто, що дає можливість подорожувати з комфортом.
ОСОБЛИВОСТІ:
- товщина планки: 3.1 см
- вага: 4.2 кг
- розміри у складеному вигляді: 58 x 124 см
- максимальне навантаження: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 г |
| Вид | Шезлонги |
| Гарантія | 14 днів |
| Декоративна подушка | 0 Штука. |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Довжина | 124 |
| Довжина, см | 124 |
| Додаткові характеристики | Товщина планки: 3.1 см; Селіна: бук |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Комплектація підлокотників | Ні. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал каркаса | Деревина |
| Матеріал конструкції | Текстіль |
| Подушка-підголовник | Ні. |
| Підстаканник | 0 Штука. |
| Тип | Складний |
| Особливості | Механізм регулювання положення |
- Ціна: 2 489 ₴





