




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шезлонг від польського бренду Springos дозволить насолоджуватись сонячними днями на свіжому повітрі. Це ідеальне рішення для саду або приватного будинку, тераси, а також готелів, спа-салонів чи зони відпочинку біля басейнів.
Металева конструкція стабільна та міцна з максимальним навантаженням 120 кг. Матеріал Textilene, з якого виготовлена спинка та сидіння, не нагрівається від сонячного проміння, практичний та стійкий до різних погодних умов. Лежак компактно складається/розкладається за лічені секунди та без проблем поміщається в багажник авто, що дає можливість подорожувати з комфортом.
ОСОБЛИВОСТІ:
- розміри: 164 x 59 x 95 см
- вага: 5.5 кг
- максимальне навантаження: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 г |
| Вид | Шезлонги |
| Гарантія | 14 днів |
| Декоративна подушка | 0 Штука. |
| Довжина | 164 |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Комплектація підлокотників | Ні. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал каркаса | Сталева |
| Матеріал конструкції | Текстіль |
| Подушка-підголовник | Ні. |
| Тип | Складний |
- Ціна: 1 850 ₴




