




Садове крісло від польського бренду Springos дозволить насолоджуватись сонячними днями на свіжому повітрі. Ковшова форма з плетеною спинкою та сидінням має доволі традиційний вигляд та впишеться як в сучасний, так і класичний стилі. Якісні матеріали, підсилена конструкція, наявність підлокітників, ергономічне сидіння - це все обов'язково оцінять любителі комфортного відпочинку.
Вибираючи меблі для двору слід пам'ятати, що вони будуть активно піддаватися зміні погодних умов. Ось чому садові крісла Springos стануть чудовим вибором. Рама має спеціальне покриття, що захищає від іржі. Сидіння та спинка сплетені зі Штучні ротанги, який має дуже природній та ефектний вигляд. Матеріал надзвичайно простий у догляді, однак не любить тривалого перебування під прямим сонячним промінням. Простота зберігання також є значною перевагою виробу. Кілька стільців можна складати один на інший, що відчутно економить простір.
ОСОБЛИВОСТІ:
- матеріал каркасу: метал
- розміри: 73 x 50 x 45 см
- глибина сидіння: 38 см
- вага: 3.4 кг
- максимальне навантаження: 130 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 3.4 г |
| Ширина | 450 |
| Тип | Стілець |
| Стан | Нове |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Особливості | Підлокітники |
| Максимально допустиме навантаження | 130 |
| Гарантія | 14 днів |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Вага (Кг) | 3.4 |
| Ширина см | 45 |
| Матеріал сидінь | Тканина |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Коригування опор | Ні. |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Стільничний столик на підлокотнику | Ні. |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Висота стільця з урахуванням спини | 730 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Підстаканник | 0 Штука. |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні. |
| Довжина, см | 50 |
| Висота, см | 73 |
| Матеріал спинки | Тканина |
- Ціна: 1 550 ₴





