

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Тип корпусу: пластиковий.
- Напруга на виході: 12 В постійне.
- Потужність: 12 Вт.
- Вхідна напруга мережі: 100-240 В.
- Струм на виході: 3А.
- Типи захисту: захист від короткого замикання та захист від перевантаження.
- Індикатор увімкнення: так
- Діаметр штекера (зовнішній/внутрішній): 5.5/2.1 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальний |
| Наявність | в наявності |
| Сила вихідного струму | 3А |
| Сумісність | універсальне |
- Ціна: 247,05 ₴
