



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Тип корпусу: пластиковий.
- Напруга на виході: 5 У постійному.
- Потужність: 15 Вт.
- Вхідна напруга мережі: 100-240 В.
- Струм на виході: 3А.
- Типи захисту: захист від короткого замикання та захист від перевантаження.
- Діаметр штекера (зовнішній/внутрішній): 5.5/2.5 мм
- Розміри корпусу (ДхШхВ): 73х28х40 мм;
- Довжина кабелю 90 см
У товарі незначно пожовтіла паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5 output |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перезавантаження | Да |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 В |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Тип корпусу | Полугерметичний |
| Тип монтажу | Зовнішній |
- Ціна: 82,24 ₴
