

Блок живлення для ноутбука Samsung швидко зарядить акумулятор Вашого ноутбука, а також забезпечить живлення пристрою від електромережі. Адаптер має компактні розміри, вирізняється надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Характеристики живлення:
- Споживана потужність: 90 Вт
- Номінальний струм: 4.74 А (на виході)
- Вихідна напруга: 19 В
- Роз'єм: 5.5x3.0 мм
Підходить для: Samsung:
1730, DY06, E352, E452, EL1, G10, G15, G25, G910, M30, M40, M40plus, M50, M55, M70, M70 Pro, N110, N120, N127, N128, N130, N138, N140, N143, N145, N148, N150, N210, N210 Plus, N220, N220 Plus, N230, N308, N310, N350, N510, NB30, NC10, NC20, ND10, NF110, NF310, NP-R55, NT-R50, NT-R55, NX30, P10, P20, P210, P210 Pro, P25, P27, P28, P28G, P29, P30, P35, P40, P400, P460, P460 Pro, P480 Pro, P50, P50 Pro, P55, P560, P60, pro500, pro522, pro523, pro524, pro525, Q1, Q1 Ultra, Q1P, Q1U, Q1UP, Q20, Q210-AS01, Q25, Q30, Q310, Q320, Q330, Q35, Q40, Q430, Q45, Q530, Q70, Q70C, QX410, R18, R20, R25, R39, R40, R408, R40Plus, R41, R410, R418, R420, R425, R428, R430, R440, R45, R455, R458, R460, R463, R465, R468, R469, R470, R480, R50, R503, R505, R508, R509, R510, R517, R518, R519, R520, R522, R523, R525, R528, R528E, R530, R530E, R538, R540, R55, R560, R578, R58, R580, R590, R60, R60Plus, R610, R620, R65, R65Pro, R70, R700, R710, R717, R719, R720, R728, R730, R780, RC508, RC710, RF510, RF710, RV408, RV410, RV508, RV509, RV510, SF510, SP28, SX15, T2400, T2600, T5500, V20, V25, V30, X05, X06, X1, X10, X10plus, X11, X118, X11C, X120, X125, X15, X15plus, X20, X22, X25, X30, X360, X418, X420, X460, X50, X520, X60, X60Plus, X60Pro, X65
Докладніше: https://rozetka.com.ua/samsung_acsal90w/p2237557/
Також підійде до інших моделей, які підходять за характеристиками!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Індикатор роботи | Так |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга (output) | 19V |
| Комплектація | Кабель живлення ♫Блок живлення 'Коробка' |
| Наявність | в наявності |
| Підходить для | Список сумісних моделей вказані в описі |
| Сила вихідного струму | 4.74 A |
| Сумісність | ноутбуки Samsung |
- Ціна: 197,95 ₴
