
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОЧЕНА: Рукавина на склі
Увага: Цей товар вирушає тільки за попереднього планування: повною або частковою!!!
Розміри:
- Ширина очок: 14,3 см
- Висота окулярів: 4,7 см
- Ширина лінзи: 5 см
- Довжина завушника: 14 см
Характеристики:
- Колір оправи: чорний, сріблястий;
- Оправа: металева, пластик зі структурою "під дерево";
- Колір лінзи: чорний;
- Лінза: полікарбонат, темна;
- Захист від ультрафіолету UV400 (захист від ультрафіолету 99-100%).
Можливі невеликі подряпини, які візуально не видно! Подряпанки виникають під час встановлення лінз в оправу.
На окулярах є захисні логотипи "Ray Ban"
Ці окуляри мають чудовий вигляд на людях!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray Ban |
| Градієнти | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Поляризація | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Чорний |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 47 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Для кого | унікс |
| Матеріал оправи | Пластик, метал |
| Наявність | в наявності |
| Форма | Clubmaster |
- Ціна: 134,61 ₴
