




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карабін-мультитул стане в пригоді в будь-якому поході. Цей карабін зручно використовувати як стропоріз, з його допомогою можна підвішувати різні речі до рюкзака. Його можна повісити на рюкзак або зачепити, наприклад, за ремінь ніж. Карабін зроблений із якісного матеріалу, який може конкурувати з відомими брендами. У цьому інструменті виживання є запобіжник, який запобігає випадковому закриванню ножа. Функціональний, надійний. Слугуватиме чудовим подарунком для чоловіків, а також стане в пригоді в будь-якому поході.
Характеристики продукту карабін-ніж:
- Колір: чорний;
- Матеріал: алюмінієвий сплав + неіржавка сталь;
- Антикорозійні матеріали не бояться вологи
- Розмір у складеному вигляді: 10,5 см х 5 см.
- Розмір у розкладеному стані: 18,5 см х 5 см
- Вага: 91 г
- Поєднує в собі 5 основних девайсів: Карабін із гвинтовим затискачем + Плоска викрутка + Хрестова викрутка + Ніж + Відкривачка для пляшок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E-Tac |
| Вага | 75 г |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина у складеному стані | 10.5 см |
| Кількість інструментів | 5 шт. |
| Конфігурація | Ніж, Карабін, Відкривачка для пляшок, Викрутка |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Карабін |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | Сталь |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність | в наявності |
| Особливості | Карабін із гвинтовим затискачем "Крістова викрутка" Ніж" Відкривачка для пляшок" Плоска викрутка |
- Ціна: 255 ₴





