
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Анальна пробка з металу із кристалом Gold Heart Diamond, від Производительа CRYSTAL.
Пробочка виконана у класичній краплеподібній формі, яка сприяє легшому введенню.
Виготовлена з медичної сталі – безпечний матеріал, який має гарну теплопровідність. Це додає в ігри приємні та оригінальні відчуття, адже її можна або нагріти, або охолодити під струменем води.
Основа в аксесуару плоска і широка, на якій гарно блищить кристал. А невеликий розмір ідеально підійде для початківців.
Додайте образу яскравості, а відчуття пікантності з анальною пробкою з металу Gold Heart Diamond!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crystal |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр (мм) | 28 мм |
| Діаметр виробу, мм | 28 мм |
| Довжина (мм) | 75 мм |
| Кількість у пакунку (шт.) | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Метал |
| Упаковка | Пакет |
| ШтрихКод | 2001807781985 |
| Основні | |
| Функція вібрації | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальна пробка |
- Ціна: 864 ₴
