




Причина уцінки: на корпусі зверху є невелика тріщина. На функціональність рюкзака вона впливає. Так само не вистачає одна язичка на блискавці. Фото дефектів на двох останніх фото.
Ви любите подорожувати, але не хочете залишати вдома своїх чотирилапих друзів? Тоді рюкзаки CosmoPet – це саме те, що вам потрібно!
Інноваційний дизайн та конструкція вікна у формі напівсфери забезпечить вашому вихованцю більш цікавий та безпечний простір та дозволить насолодитися прогулянкою та поїздкою у транспорті.
Рюкзак-перенесення має сітчасті бічні панелі і по три вентиляційні отвори з кожного боку, тому у Вашого вихованця не буде проблем з надходженням повітря. Усередині на дні рюкзака розташований м'який килимок для відпочинку та максимального комфорту тварини. Півсфера дозволить вихованцю бачити що відбувається у зовнішньому світі.
Передня частина рюкзака тверда, що не дозволить травмувати вихованця. На рюкзаку розміщена бічна кишеня в якій можна розмітити необхідні речі.
Мобільний рюкзак легко зафіксувати ременем безпеки в автомобілі. У ньому ви зможете взяти свого вихованця в автобус, поїзд і навіть літак!
Рюкзак виконаний з екологічно чистих матеріалів: пластик, поліестер, бавовна. Дозволено ручне прання в теплій воді.
Характеристики:
- Розміри: 38х28х20
- Діаметр напівсфери: 15 см
- Вага: 0,7 кг.
- Підходить для свійських тварин до 7-10 кг.
Комплектація:
- Рюкзак;
- Підстилка;
- Ілюмінатор;
- Пластикова заглушка замість сфери
CosmoPet - другий будинок Вашого чотирилапого друга.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CosmoPet |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Гризуни, Кішки, Птахи, Собаки |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 791,81 ₴




