




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джамп стартер Q18 з компресором - це універсальний пристрій, який стане в нагоді в будь-якій дорожній ситуації. Пусковий пристрій поєднує потужний пусковий механізм автомобільного акумулятора і компресор для накачування шин. Завдяки цьому пристрою можна легко завести автомобіль навіть із повністю розрядженою батареєю.
Пускове авто є компактним та зручним для зберігання, що дозволяє тримати його в багажнику та використовувати у будь-який момент. Його акумулятор підходить як для легкових автомобілів, так і невеликих вантажівок. Вбудований світлодіодний ліхтар забезпечує видимість у темряві, а роз'єми USB дозволяють заряджати мобільні пристрої.
Переваги:
- Потужний запуск;
- Вбудований компресор;
- Захист від короткого замикання;
- Світлодіодний ліхтар;
- Заряджання гаджетів;
- Дисплей для індикації;
Технічні характеристики:
- Підходить: Для автомобілів, мотоциклів, катерів;
- Запустить будь-який двигун (бензин до 5 л дизель до 2,7 л);
- 20 запусків двигуна від однієї підзарядки, ресурс життя понад 3000 циклів заряд/розряд;
- Номінальна сила струму під час запуску: 600А (max 1200А);
- Power Bank акумулятор 10000мАч (заявлена виробником);
- Зарядить гаджети: смартфони, планшети, ігрова консоль, дрон, навушники, камера;
- Виходи: USB (1) 5V/3A, USB (2) 5V/23А, 9V/2А, 12V/1.5А, TYPE C;
- Функції: пусковий пристрій, світлодіодний ліхтар, компресор, Power Bank;
- Максимальний тиск: 150PSI;
- Потік тиску повітря: 32 л/хв;
- Розміри 203 х 113 х 62 мм;
- Вага 900г.
Комплектація:
- Пусковий зарядний пристрій;
- Силові крокодили для акумулятора;
- Кабель USB-Type C;
- Трубка для компресора
- 3 перехідники для компресора
- Твердий чохол для зберігання;
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 600 А |
- Ціна: 4 038,24 ₴


