




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний обідній стіл. Дуже практичний та легкий. Конструкція із сталі з порошковим покриттям. Стільниця з поліетилену HDPE. На зразок ротанга. Стійкий до сонячного світла. Завдяки унікальному дизайну вся конструкція прихована в стільниці, займаючи мало місця і створюючи ергономічну валізу, яку легко носити з собою.
Характеристики:
- Каркас із металевої сталі з порошковим покриттям
- Стільниця із міцного пластику HDPE
- Зручна ручка для перенесення
- Складається у валізу
- Нековзні ніжки
- Блокування ноги
- Подвійний замок перед складанням верху
- Максимальне навантаження на стіл: 100 кг
Розміри:
- Довжина: 180 см
- Ширина: 74 см
- Висота: 74,5 см
- Відстань між ніжками: 57,5 х 154,5 см.
Стіл, складений у валізу:
- Висота: 76 см
- Ширина: 90 см
- Глибина: 9 см
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Висота | 745 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 760 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 90 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 900 мм |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 3 540 ₴


