




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп'ютерне, офісне з підніжкою, з екошкіри Польща (23286) (Black)
Офісне крісло, що ідеально адаптується до фігури сидить, оббите м'якою еко-шкірою. Його профіль забезпечує максимальний комфорт навіть після багатьох годин сидіння. Додатково крісло має подвійний шар губки, що значно підвищує комфорт використання. Високий вбудований підголовник та відповідний профіль гарантують функціональність та підтримку голови, а широке сидіння дозволить працювати протягом багатьох годин. Підлокітники м'які та зручні, що зменшує біль у ліктях та навантаження на хребет.

Особливості:
- Гумові колеса - використання гумових коліс означає, що підлога не піддається подряпинам, а килим залишається цілим. Колеса роблять землю безпечною, а пересуватися по них тихо та комфортно. П'ятизіркова основа з хромованої сталі з подвійними колесами забезпечує стабільний рух і надає елегантності крісла.
- Висувна підставка для ніг – додатково крісло має висувну складну підставку для ніг, заховану під сидінням, що забезпечує комфорт використання та покращує кровообіг у ногах. Правильне становище зводить до мінімуму втому тіла та усуває м'язові болі, спричинені неправильним становищем. Бережіть своє здоров'я та здоров'я своїх домочадців!
- Регулюється – крісло можна налаштувати під індивідуальні потреби, завдяки чому ми отримуємо неймовірний комфорт; є регулювання сидіння по висоті. Крім того, функція лежачи дозволяє нахилити крісло, що дозволить на мить розслабитися (можна зафіксувати в заданому положенні). Також підніжка регулюється/висувається.
- Швидке і просте складання - весь процес складання крісла швидкий, легкий і приємний. Це не повинно зайняти понад 10 хвилин. Завдяки використанню екошкіри крісло легко чиститься, достатньо лише шматочка вологої ганчірки.
Характеристики:
- Колір матеріалу: чорний
- Матеріал: екошкіра; Основа: хромована сталь; Колеса: гума
- Механізм: важіль (метелик)
- Максимальне навантаження: до 130 кг
- Розміри (ширина/висота): 102-110 см
- Діаметр штифта: 2 см
- Підставка для ніг (ширина/висота) 38 х 22 см
- Сидіння (ширина/висота) 51 х 46 см
- Спинка (ширина/висота) 66,5 х 50 см
- Вага крісла: 16 кг
- Вага із упаковкою: 17,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 16 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Ширина крісла | 65 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 66.5 см |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
- Ціна: 4 249 ₴





